Železnohorský traktor 2021

Železnohorský traktor 2021

Adresa:

Žďárec u Seče, 23

Termín: 21.8.2021 v 13:00 hod. (sobota)
Vstupné:

dobrovolné

21srpen sobota 13:00

Žánr: výstavy


SDH Žďárec u Seče ve spolupráci s Městem Seč vás srdečně zve na 7. ročník oblíbeného setkání traktorů všeho druhu: Traktoriáda Železnohorský traktor 2021. Událost se koná pod záštitou radního Pardubického kraje Miroslava Krčila. Spanilá jízda, soutěžní jízdy slalom a sprint, divácká soutěž v koulení balíků slámy, výstava historických a moderních traktorů, souteže pro děti a rodiče s firmou AGROAD, skákací hrad pro děti, slavnostní vyhodnocení a předání cen.

Program Železnohorského traktoru 2021: ● od 12:00 – registrace traktoristů ● 13:00 – zahájení celého programu ● spanilá jízda přes Seč a zpět ● soutěžní jízdy slalom (zručnostní jízda) a sprint (rychlostní závod) dle kategorií výkonu a typu stroje ● divácká soutěž v koulení balíků slámy ● slavnostní vyhodnocení a předání cen Doprovodný program ● soutěže pro děti, rodiče a traktoristy se společností AGROAD o hodnotné ceny ● výstava historických, zahradních, moderních traktorů a traktorů domovin ● DJ a moderátor Tomáš Kadlec ● maxi skákací hrad pro děti ● bohaté občerstvení zajištěno ● k prodeji budou dostupná trička s potiskem Železnohorský traktor 2021 Koronavirus – omezení a opatření na Železnohorském traktoru ● omezený maximální počet návštěvníků dle nařízení, které bude platit v srpnu 2021 ● akce se koná ve vnějších prostorách. ● zakazuje se účast osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19. ● účastníci akce budou muset doložit u vstupu do areálu potvrzení o negativním výsledku na COVID-19 dle nařízení vlády platných v srpnu 2021. ● účastníci akce budou muset rovněž dle platného nařízení vlády platícího v srpnu 2021 mít respirátor (informace s aktuálním nařízením vlády budou zveřejněny zde v této sekci). ● u vstupu do areálu, toaletách a místech s občerstvením bude k dispozici dezinfekce. Doplňující informace: ● vstupné dobrovolné ● parkování v místě zdarma ● pro každého traktoristu dárek za účast ● v létě 2021 bude probíhat rekonstrukce hlavní komunikace 337 Seč – Třemošnice, do Žďárce u Seče vedou objízdné trasy přes Seč a Počátky u Seče. ● na akci bude pořizován audiovizuální záznam a fotodokumentace ● možnost online registrace traktoristů

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Pardubický kraj Akce v obci Žďárec u Seče

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Železnohorský traktor...

Apartmán Maják SeÄŤSeÄŤ (1 782 metrů)

Sruby v areálu Kempy na SeÄŤiSeÄŤ (1 862 metrů)

Apartmán SeÄŤ - SĂ­dl. 9.kvÄ›tna 289SeÄŤ (1 898 metrů)