Vzadu v sadu

Vzadu v sadu

Adresa:

Svitavy, Jungmannova 6

Termín: 19.6.2021
Vstupné:

200 Kč, děti zdarma

19červen sobota 13:30

Žánr: festivalybenefiční hudební akce koncert charita děti rodina Svitavy


A je to tady! Loňský ročník tohoto benefičního zahradního hudebního festivalu se kvůli pandemii neuskutečnil, ale letos můžeme navázat na úspěšný první ročník.

Benefiční hudební festival Charity Svitavy proběhne opět v příjemné přátelské atmosféře, v zahradě centra denních služeb Světlanka. Těšit se můžete na Mši sv. s Láďou Heryánem, plejádu skvělých muzikantů, divadélko Jójo, doprovodný program pro děti, kavárnu na terase či výborné občerstvení. Těšíme se na vás v sobotu 19. června 2021 od 13:30 až do noci.

Sledujeme aktuální vládní nařízení a prosíme Vás o součinnost v jejich dodržování. Finančně akci podpoří město Svitavy, Pardubický kraj a nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek akce. Velký dík patří svitavskému Středisku kulturních služeb! Celý výtěžek festivalu bude použit na vybavení nově vznikající Domácí ošetřovatelské a paliativní péče na Svitavsku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce