MINT Market - Pardubice

MINT Market - Pardubice

Adresa:

Pardubice, Mezi Mosty 436

Termín: 5.6.2021
Vstupné:

zdarma

5červen sobota 10:00

Žánr: MINT market móda šperky design delikatesy festival Pardubice


MINT Market, největší české trhy s autorským designem, originální módou a doplňky, zamíří v sobotu 5. června do Pardubic. Na venkovním prostranství v areálu Automatických mlýnů vyrostou desítky stánků nezávislých prodejců. Najdete v nich všechno možné od ponožek po čepice, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, kosmetiku, kreativní dárky i vybrané delikatesy.

Brány jsou otevřené od 10 do 17 hodin, vstup je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Akce se koná před unikátní budovou, navrženou slavným architektem Gočárem. Na trhu nebudou chybět ani vybrané delikatesy, nápoje a káva. Z MINTu si pak odnesete jarní inspirace pro váš šatník, svěží nápady, jak vylepšit domácnost, a čerstvé novinky ze světa českého designu a módy.

Uvolněnou a přátelskou atmosféru MINT Marketu ocenily za 11 let jeho existence desítky tisíc věrných fanoušků ve většině velkých měst po celé republice. „Naši zákazníci se chtějí odlišovat. Chodí si k nám koupit něco jiného, zajímavého, inspirovat se neotřelými nápady lokálních prodejců. A také se pobavit a zažít unikátní atmosféru, kterou jsou naše trhy proslulé,“ říká ředitel akce Zbyněk Hanko.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce MINT Market - Pardubice

Hotel Zlatá Ĺ tikaPardubice (274 metrů)

Hotel U ZlatĂ©ho AndÄ›laPardubice (295 metrů)

Hotel 100Pardubice (387 metrů)