Systemické (rodinné) konstelace v Pardubicích

Adresa:

Pardubice, Labská 377

Termín: 26.6.2021 v 09:30 hod. (sobota)
Vstupné:

1500 Kč

26červen sobota 09:30

Žánr: ostatní akceseminářzdraví


Seminář konstelací podle Berta Hellingera v malé skupině a složený z vašich témat. Těmi mohou být nejen vztahy, ale i psychika a fyzické zdraví (psychosomaticky), potíže s otěhotněním, financemi, prací a obecně témata ke zlepšení kvality života.

Celodenní konstelační seminář pořádám v Pardubicích tradičně ve velmi příjemném prostředí spřáteleného jogového studia Yogalab. A mým cílem obecně je, abyste se na něm cítili dobře, bezpečně a komforně. 

Své téma nemusíte mít podrobně promyšlené, definujeme ho společně přímo na místě před počátkem konstelace tak, aby bylo pro Vás a Vaši konstelaci co nejúčinnější. Můžeme vše také předem prodiskutovat ještě dřív, než se pro konstelace rozhodnete, neváhejte se mi ozvat!

Mým záměrem při pořádání konstelačních seminářů je nejen pomoc při řešení Vašich potíží, ale také vytvořit prostředí, ve kterém se mohou setkávat zajímaví a inspirativní lidé, kteří touží přistupovat aktivně ke svým životům. Právě konstelace jsou metoda, která v tom může výrazně pomoci. Zvláště tehdy, když máme pocit, že se nemůžeme pohnout z místa, opakovaně se nám něco nedaří, dostáváme se do podobných životních situací nebo máme jen dojem, že nám nezbývá dostatek sil. Konstelace dokáží rozproudit naši životní energii, řešit potíže, se kterými si nevíme rady třeba desítky let.

Přihlásit a získat další informace ke konstelacím můžete na tel: 608 878 377 nebo sarka.konstelace@gmail.com.

Cena účasti na semináři a možnosti (ne nutnosti) postavit si vlastní konstelaci je: 1.500,- Kč.

Začátek: v 9:30 (pro přespolní, můžeme se domluvit na případném pozdějším příjezdu) 

Konec: v cca 18 hodin - dle počtu a délky konstelací. 

Těším se na Vás a naši společnou práci

Šárka Rusnáková, 

členka České asociace systemických konstelací

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Systemické (rodinné)...

Hotel U ZlatĂ©ho AndÄ›laPardubice (253 metrů)

Hotel 100Pardubice (337 metrů)

Hotel Zlatá Ĺ tikaPardubice (372 metrů)