Lidská duše z pohledu Platonovy filozofie

Adresa:

Pardubice, online

Termín: 10.11.2020
Vstupné:

zdarma

10listopad úterý 19:00

Žánr: ostatní akceonlinestreampřednášky


On-line přednáška ke Světovému dni filozofie V úterý 10. listopadu 2020 od 19 hodin na tomto odkazu v aplikaci ZOOM Od dávných dob člověk touží proniknout do tajemství lidské duše. Podíváme se na to, jak ji prozkoumal jeden z nejvýznamnějších filozofů, Platon, který se jejím různým stránkám i tomu, kam směřuje, věnoval celý život. Jeho pohled jistě pomůže, abychom lépe porozuměli nám samým i ostatním.

Technické informace: Co je potřeba: připojení na internet, web kamera, funkční mikrofon a reproduktory/sluchátka. Přednáška proběhne prostřednictvím aplikace ZOOM. Návod na připojení k on-line přednášce prostřednictvím počítače naleznete zde. Návod na připojení k on-line přednášce prostřednictvím mobilního telefonu se systémem Android naleznete zde. Aby vše dobře proběhlo: Na přednášku je třeba se rezervovat, abychom v případě velkého množství zájemců mohli zajistit další termín. Na přednášku se přihlašte prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Doporučujeme se připojit 5-10 minut předem, aby byl čas na vyřešení případných technických potíží. Vstup volný. Rezervace místa na přednášce V úterý 10. listopadu 2020 bude od 19 hodin probíhat přednáška na tomto odkazu v aplikaci ZOOM Případně bude také možné se přihlásit pomocí ID: 755 9040 8843 a hesla: Platon

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lidská duše z pohledu...

Penzion BirdiePardubice (433 metrů)

Hotel City PardubicePardubice (549 metrů)

Hotel Arnost GarniPardubice (590 metrů)