Lost Czech Man • Írán

Lost Czech Man • Írán

Adresa:

Svitavy, Purkyňova 17

Termín: 12.11.2020
Vstupné:

100 Kč

12listopad čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akceCestování


Lost Czech Man • Írán - Alternativní klub Tyjátr - 12.11.2020 v 19:00

Jak daleko se dá bez letadla dojet z Evropy po zemi? Cestovatel Martin Půlpán, vystupující pod pseudonymem Lost Czech Man, si jednoho dne zabalil malý batoh a rozhodl se to vyzkoušet. Přes rozpálené pouště, promrzlá pohoří, a ještě nedávno válečná místa, dojel až do jihoasijské Barmy. Tou nejoblíbenější a nejzajímavější zemí na jeho rok a půl dlouhé cestě byl jednoznačně Írán!

Vydejme se společně prozkoumat tuto nádhernou zemi s pošramocenou pověstí, která ovšem nabízí vše, po čem cestovatelé touží. Navštívíme hory, pouště, ostrovy v Perském zálivu a historická místa bývalé Perské říše. Nasajte atmosféru tisícileté historie země, která bývá neprávem označována za nebezpečnou. Poznáme svatá města šíitského islámu, usedneme na šálek čaje s obyčejnými lidmi, kteří žijí životy jako my všichni a poznáme krásu perských žen.  

Přijďte se přesvědčit, že není vše takové, jako nám servírují media a není potřeba se obávat návštěvy této překrásné země a jejích pohostinných obyvatel.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Svitavy Akce v obci Svitavy

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lost Czech Man • Írán

Zámek LetoviceLetovice (24.5 km)

Wellnesscentrum OhradaLetovice (26.8 km)

Wellness hotel BozeňovMaletín (27.1 km)