Není hrani jako hraní

Není hrani jako hraní

Termín: 8.8.2020 9.8.2020

8srp - 9srp celý den

Žánr: festivalypop


Není hraní jako hraní. V sobotu večer vám zahraje místní kapela, která je rok od roku vyhledávanější a své posluchače nachází napříč generacemi. Nedělní odpoledne je pak věnováno dětem, které baví hrané příběhy a pohádky s dobrým koncem. Na své si přijde každý, kdo se rád baví, poslouchá, tančí a zpívá. Večer 8. 8. 2020 je od devatenácté hodiny večerní naplánovaný koncert kapely PANÍ VĚŠÍ PRÁDLO.

Během nedělního odpoledne 9. 8. 2020 od šestnácti hodin se dětští návštěvníci budou smíchem na břicha popadat při sledování divadélka NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA v podání oblíbeného místního Divadla JOJO.

Za návštěvu stojí také živá a hravá výstava uměleckých a řemeslných prací osobitých výtvarníků a tvůrců s názvem IMAGINÁRIUM v Poličce aneb ŽIVÁ VÝSTAVA DIVADLA BRATŘÍ FORMANŮ A JEJICH PŘÁTEL. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubický kraj Akce v obci Polička

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Není hrani jako hraní

Wellness Hotel MartaTři Studně (14.6 km)

U tří jasanůLuže (21.8 km)

Western - Šiklův Mlýn s.r.oMoravec (27.6 km)