Hana a Petr Ulrychovi & Hradišťan

Hana a Petr Ulrychovi & Hradišťan

Termín: 23.9.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

590 Kč – 790 Kč

23září čtvrtek 19:00

Žánr: koncertysváteční hudba folklór

Umělci: Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi


Akce původně plánovaná na 6.10.2020 a 16.4.2021 je z důvodu vládních nařízení přesunuta na 23.9.2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a není nutná výměna.

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom podiu.

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt - vlídný a upřímný přístup k posluchačům.

Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hana a Petr Ulrychovi &...

Hotel EuroPardubice (239 metrů)

Hotel Arnost GarniPardubice (491 metrů)

Hotel KristlPardubice (499 metrů)