Zloděj skrýval tvář

Zloděj skrýval tvář

Termín: 1.7.2020 (středa) 30.9.2020
Vstupné:

zdarma

1čvc - 30zář celý den

Žánr: ostatní akce


Letní detektivní hra ZLODĚJ SKRÝVAL TVÁŘ probíhá od 1. ČERVENCE do 30. ZÁŘÍ 2020. Nečekejte žádné křížovky, nebo podobné úkoly. Čeká na vás pouze POCTIVÁ DETEKTIVNÍ PRÁCE. Tedy aspoň taková, jakou 106 let starý detektivní případ dovoluje. Deset svědků vidělo zloděje ve městě. Jejich výpovědi jsou na první pohled K NIČEMU. Nikdo z nich neví, jestli šlo o MUŽE, nebo ŽENU. Nikdo neřekl, jak lupič vypadal...

Zamyslete se nad výroky svědků a VYDEDUKUJTE, co vám o zloději mohou prozradit. Žádná výpověď sama o sobě nepomůže vyloučit více než jednoho či dva podezřelé. Všechny dohromady ale SNAD prozradí, KDO ZA KRÁDEŽÍ STÁL. Dostupné informace o zločinu naleznete v DETEKTIVNÍ PŘÍRUČCE, kterou si můžete vyzvednout v Městské muzeum v Ústí nad Orlicí, v Galerie pod radnicí Ústí nad Orlicí, v Městská knihovna Ústí nad Orlicí, nebo v IC Ústí nad Orlicí. Příručku se zaškrtnutým zlodějem a s vaším kontaktním údajem následně odevzdáte opět na jednom z těchto míst. ODHALILI JSTE ZLODĚJE? Pak máte šanci vyhrát jednu z našich cen! LOSOVÁNÍ PROBĚHNE 1. ŘÍJNA V 9:00 HODIN V HERNYCHOVĚ VILE.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zloděj skrýval tvář

Srub MidlaČenkovice (22.3 km)

U tří jasanůLuže (26.7 km)

Sport Hotel - Dolní MoravaDolní Morava (33.7 km)