Festival tetování - Tattoo Event

Festival tetování - Tattoo Event

Adresa:

Pardubice , Masarykovo nám. 2799

Termín: 20.6.2020 v 10:00 hod. (sobota)
Vstupné:

200

20červen sobota 10:00

Žánr: festivalytetováníuměnísoutěž


Přijměte pozvání na tradiční festival tetování který se bude pro rok 2020 konat v nových prostorech Congress Centre Palác v Pardubicích, za účasti více než 40 českých i zahraničních tatérů, kteří budou přímo na místě tetovat a zároveň soutěžit o to nejlepší dílo. Takovou podívanou můžete vidět v našem kraji jen jednou za rok a nejen to...

Budete mít možnost shlédnout vše, co se týká trvalého tetování, od návrhu motivu až po samotnou realizaci a následné předvedení před odbornou porotou, která ocení ty nejlepší práce, ale také si můžete dát tetování na místě i udělat.

Vyzkoušet můžete i Airbrush tetování na pár dní, které je vhodné i pro děti. > Pro pány bude k dispozici Barber Shop, pro dámy Hair Artist a pletení francouzských copánků a copů. > Prodej veškerých potřeb pro tatéry kde vám i odborně poradí.

Výstavy, soutěže, celodenní moderovaná hudební produkce a mnoho dalšího...

Občerstvení a nápoje bude zajištěno na baru, kavárně a několika restauracích o patro níže. V přízemí najdete i venkovní posezení s kavárnou. > Venkovní dětské hřiště a také dětský koutek s hernou najdete v 1.patře.

TĚŠÍME SE NA VÁS ! 20.6. 2020 od 10:00 do 22:00 2. patro - Congress Centre Palác www.ccafi.cz www.palacpardubice.cz Masarykovo náměstí 2799 Pardubice Instagram: @Tattoo.event.cz

Facebook: Tattoo.event.cz

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival tetování -...

Hotel LabePardubice (83 metrů)

Penzion Hacienda RancheroPardubice (424 metrů)

Rezidence MandragoraPardubice (441 metrů)