Vánoční kamion Coca Cola - Pardubice

Vánoční kamion Coca Cola - Pardubice

Adresa:

Pardubice, Palackého třída 2748

Termín: 15.12.2019 v 16:00 hod. (neděle)
Vstupné:

zdarma

15prosinec neděle 16:00

Žánr: ostatní akceVánoce hry a soutěže hudba rodina děti zdarma Santa vánoční kamion


Těšíte se na Vánoce? Rádi si hrajete a dostáváte dárky? Tak právě pro vás tu je vánoční kamion Coca-Cola! Po roce se opět vrací a i letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion vypadá tak, jak ho znáte z televizní reklamy, a přiváží k vám Santa Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení.

Celý program začíná vždy v 16:00 a při čekání na Santu se můžete zapojit do našich soutěží a naučit se Santův vánoční tanec. Příjezd nádherně osvětleného kamionu je pokaždé kouzelným zážitkem, který zahřeje u srdce malé i velké. Společně ho přivítáme v 16:30. Těšit se můžete na vánoční koledy a chybět nebude ani oblíbené focení se Santou v Santově pokojíčku. Svoji fotku pak najdete v galerii na těchto internetových stránkách.

Pro milovníky focení jsou připraveny fotopointy u vánočního kamionu i s vánočními skřítky. Pokud se vyfotíte na speciálním vyvýšeném místě před kamionem, budete mít krásnou fotku s panoramatem celé akce a když ji budete sdílet na Instagramu pod hashtagem #DarujmeSe, tak vám ji vytiskneme a budete si ji moci odnést na památku. 

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce