Nachmelené mlýny - Pardubický pivní festival

Nachmelené mlýny - Pardubický pivní festival

Adresa:

Pardubice, Mezi Mosty 436,

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

předprodej 100 Kč, na místě 130 Kč

12září sobota 11:00

Žánr: pivo festival hudba gastronomie Pardubice


Je to tady – srdečně vás zveme v sobotu 12. září od 11 hodin do Automatických mlýnů v srdci Pardubic na druhý ročník pardubického pivního festivalu – Nachmelené mlýny II. V parádním prostředí prožijete krásnou romantickou sobotu na sklonku léta. Představí se vám více než 15 řemeslných a lokálních pivovarů, které přivezou ty nejlepší dobroty, co navařili. Na jednom místě ochutnáte spoustu pivních stylů a speciálů.

Samozřejmě nebude chybět bohaté občerstvení – kýta na grilu, guláš, bramboráky, langoše, klobásy, skvělé burgery a další speciality.
No a co by to bylo za festival, kdyby tam chyběla hudba? I na to jsme mysleli, třešinkou večera bude pardubická punková legenda – skupina VOLANT! jak píšou na webu kluci z Volantu, „Zem se zachmelí!“ …a mlýny a my všichni se budeme točit s nimi. No vloni to tam málem zbořili. Punk krásně doplní další hudební styly – trocha bluegrassu, folku, country, rocku i popu.

Proč to bude stát za to?

– více než 15 pivovarů
– spousta piva
– skvělé jídlo
– perfektní zábava
– a to všechno na úžasném místě

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nachmelené mlýny -...

Ubytování U PalukůChrudim (9.9 km)

Residence ArxChrudim (10.3 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (19.1 km)