Masopust - Jablonné nad Orlicí

Masopust - Jablonné nad Orlicí

Adresa:

Jablonné nad Orlicí, náměstí 5. května

Termín: 16.2.2019
Vstupné:

zdarma

16únor sobota 10:00

Žánr: ostatní akcemasopust karneval folklor hudba gastronomie rodina děti zdarma


Celodenní masopustní veselice v Jablonném nad Orlicí. I letos zveme všechny příznivce k účasti na masopustní veselici. Sejdeme se tradičně po 9. hodině ranní U Dubu a v 9.30 se za doprovodu Jablonské muziky vydáme na náměstí. Tam pana starostu požádáme o klíč od města, abychom se po vystoupení dětí z mateřské školky, tanci s příchozími diváky a občerstvení mohli vypravit na průvod městem. Trasa se zastávkami povede z náměstí na parkoviště u hřbitova, na Výsluní, na Benátky. Letošní poslední zastávka bude U Stadionu (nad panelkou), poté se již průvod vydá k hotelu U Dubu.

Oblíbený Dětský maškarní rej plný soutěží a zábavy pro naše nejmenší zajišťuje Rodinné centrum Jablíčko. Chcete-li uplatnit své taneční schopnosti, neváhejte přijít na večerní Masopustní zábavu, neboť Styl Music Orchestra má bohatý repertoár od standardních přes latinskoamerické až po současné taneční melodie.

Občerstvení z kuchyně manželů Packových nve formě zabijačkových specialit, koblih a dalších variací bude k dispozici jak dopoledne na náměstí, tak odpoledne a večer v sále U Dubu.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubický kraj Akce v obci Jablonné nad Orlicí

Podobné akce