Rybí jarmark v Chrudimi

Rybí jarmark v Chrudimi

Adresa:

Chrudim, Resselovo náměstí

Termín: 20.10.2018
Vstupné:

zdarma

20říjen sobota 09:00

Žánr: ostatní akcejarmark gastronomie zdarma hudba folklor


Rybí jarmark se uskuteční od 9 do 12 hodin na Resselově náměstí. Ryby a rybí speciality (rybí polévka, smažený kapr, grilovaný pstruh, ...). Přijďte ochutnat.

Josef Švejk & C.a k. ŠRAML

Hudební seskupení „ŠVEJK c.k.ŠRAML“, působí již od roku 2000 jak na scénách v Čechách a na Moravě, tak i v zahraničí. Koncertně vystoupili v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, v Rakousku, v Německu, v Chorvatsku... zkrátka všude tam, kde měli co do činění s Rakousko-Uherskou monarchií.

Postava Josefa Švejka je skutečnou celebritou!! Znají ho nejen v celé Evropě, ale je oblíbenou postavou i v Asii - v Číně, Kazachstánu, Tatarstánu a díky Čechoameričanům i v USA a Kanadě. Haškův román byl totiž přeložen do 57 jazyků. Švejk má dokonce i několik bronzových soch. Dvě v Polsku, jednu na Slovensku, na Ukrajině a dokonce v ruském Petrohradě.

Přijďte si užít vtipnou zábavu, profesionální interpretaci nejen české muziky, ale i skladby světových autorů, které se hrály v době R-U monarchie. Všichni členové seskupení jsou profesionální hudebníci a jsou oblečeni do naprosto přesných uniforem Rakousko-Uherské armády.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce