Michal Hrůza a WAIT pro Rebeku

Michal Hrůza a WAIT pro Rebeku

Adresa:

Pardubice, Masarykovo náměstí 2799

Termín: 19.10.2018
Vstupné:

250

19říjen pátek 19:00

Žánr: koncerty


V Pardubicích proběhne unikátní koncert Michala Hrůzy a jeho kapely Hrůzy a také skupiny WAIT, pro nadační fond Rebečina Křídla, který se uskuteční 19. 10. 2018 od 19:00h v kongresovém centru Atrium Palace Pardubice (AFI).

Tento charitativní večer je organizovaný na podporu Rebeky, která trpí zatím těžce léčitelným onemocněním kůže zvaným nemoc motýlích křídel. Veškerý výtěžek z akce je určen pro podporu nadačního fondu, který byl založen nejen na pomoc Rebece ale dalším dětem v našem regionu. Michal Hrůza je významná osobnost české hudební scény, na které se pohybuje již více než dvacet let.

Několik let žil a tvořil v Pardubicích a rád se sem vrací. Zpěvák, skladatel a textař, zakládající člen a dlouholetý frontman skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů. V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba. Aktuálně vydává nové album "Michal Hrůza v Rudolfínu" Je také velmi úspěšným autorem filmové hudby a skladeb pro další interprety.

WAIT je poprocková skupina z Pardubic/HK která je stálicí klubové a festivalové scény v ČR a na Slovensku. Vydala 2 alba "Wait for Me" a "Life Game". Skladby kapely WAIT jsou slyšet i v českých rockových rádiích. Skupina intenzivně koncertuje a pro tuto akci má připravený speciální set skladeb, které hraje pouze výjimečně. WAIT je častým hostem na turné českých rockových a popových interpretů. Pardubice považuje za svou domovskou scénu.

Vstupné: předprodej 250 Kč, vstupenky lze zakoupit i v síti Ticketmaster. Cena na místě bude 300Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

25duben sobota 20:00

14březen sobota 19:00

Ubytování v okolí akce Michal Hrůza a WAIT pro...

Hotel LabePardubice (83 metrů)

Penzion Hacienda RancheroPardubice (424 metrů)

Rezidence MandragoraPardubice (441 metrů)