Koně v akcí - Pardubice

Koně v akcí - Pardubice

Adresa:

Pardubice, Pražská 607

Termín: 25.8.2018 26.8.2018

25srp - 26srp celý den

Žánr: ostatní akcevýstava koně slavnosti


O týden dříve, než byli její fanoušci zvyklí, se letos koná mezinárodní výstava KONĚ V AKCI. A bude to výstava s mnoha historickými milníky a také velkými oslavami. Sama výstava totiž slaví 20. jubileum. A protože rok 2018 je také rokem oslav 100. výročí vzniku samostatného Československa, ponese se i mezinárodní výstava v duchu PRVNÍ REPUBLIKY. A aby toho nebylo málo, své 25. narozeniny slaví také pořadatel výstavy Dostihový spolek a.s.

Výstava KONĚ V AKCI je největším setkáním koní a lidí v domově slavné Velké pardubické. Shledání koní a lidí v takové míře a rozsahu, jaké nabízí výstava Koně v akci, je v České republice ojedinělé a rekordní.

Jste zvědaví, jaký program jsme pro Vás letošní jubilejní ročník výstavy připravili? Již teď se můžete těšit na řadu nových i známých tváří.

Mezi účinkujícími hlavního programu letos nebudou chybět Miloslav Simandl se všemi šesti! koňmi ve volnosti.
Profesionální koňská show Johana Spáčilová a Česká Barokní Společnost.
Štvanci Brno Robert Šlapanský, kteří v loňském roce ukončiil nedělní program svým skvělým rytířským turnajem.
Jaroslav Pelíšek a FALCONIA s dravci.

NOVINKA! Cowboy a showman Jimmy Magura poprvé na pardubickém závodišti.
A to zdaleka není vše! Program bude opět nabitý šampionáty, ukázkami jezdeckých, sportovních a pracovních dovednostní koní a také zábavou pro malé i velké návštěvníky výstavy!

Koně v akci s fantastickou novinkou, aneb večerní show s kapelou COP!
Poprvé ve dvacetileté historii mezinárodní výstavy Koně v akci čeká na její návštěvníky večerní program! V sobotu 25. srpna se závodiště změní v arénu, ve které kromě koňské ohňové show zazáří například slavná bluegrassová kapela COP. Večerní show s kapelou COP začíná v 19:00 hodin. Otevře jí písničkář Honza Vopařil, na něj naváže vtipná westernová pohádka na koních Mrazík. Od 20:00 hodin bude hodinu a půl podium patřit bluegrassové kapele COP, která letos slaví 40. výročí založení. Noční oblohu pak ozáří koňská ohňová show v podání Johana Spáčilová a Česká Barokní Společnost. A až do pozdních nočních hodin můžete tančit na country bálu s kapelou NABOSO.

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koně v akcí - Pardubice

Pension Staré Časy Pardubice (1 874 metrů)

Pension Birdie Pardubice (2.2 km)