Friends Fest 2021

Friends Fest 2021

Adresa:

Pardubice, Pražská

Termín: 14.8.2021
Vstupné:

300 Kč

14srpen sobota 10:00

Žánr: festivalyautomotokoněturnajrodinná zábava závodištěpro děti

Umělci: Žlutý PesKatarína Knechtová


FRIENDS FEST – 6. ročník populárního rodinného festivalu plného Ameriky

Zdá se, že koronavir je konečně na ústupu a pořadatelé se rozhodli, že do letošního ročníku Friends festu šlápnou opět s plnou vervou. Na východ Čech tak v srpnu dorazí bohatá, pestrá a zábavná dávka pravé Ameriky! 

Fantastická budou představení stovek amerických automobilů a motocyklů, včetně nejznámějších legend a veteránů, ale i prvního čistě elektrického SUV FORD MUSTANG MACH-E. V aréně proběhnou všechny disciplíny skutečného rodea a turnaj v koňském pólu. V areálu se budou tyčit indiánská tee-pee a jim v dohledu Václav Vydra se svojí 7. KAVALÉRIÍ GENERÁLA CUSTERA. 

Pro fanoušky historie a military budou atraktivní ukázky dobové i současné vojenské techniky. Pověstnou třešničkou bude nejznámější tank druhé světové války M4 Sherman. Na festival dorazí i američtí dragouni a jednotka Armády České republiky. Festival opepří sportovně zábavná dřevorubecká show Timbersports. K vidění budou ukázky amerických sportů, rytmická taneční a bubenická vystoupení, oku lahodící stylové módní přehlídky a tradiční závod v pojídání chilli. 

Na hlavní festivalové ulici bude mnoho stánků s jídlem a pitím, kde bude možnost ochutnat něco z americké gastronomie. Pokud nebudete mít hlídání pro děti? Vezměte je s sebou! Pro ně bude velký dětský den s mnoha soutěžemi a atrakcemi. Vyvrcholením programu bude hudební vystoupení KATARÍNY KNECHTOVÉ a skupiny Ondřeje Hejmy ŽLUTÝ PES. 

Vzhledem k vládním opatřením a k faktu, že děti do 120 cm budou mít vstup i letos zdarma, zřejmě půjde do předprodeje omezený počet vstupenek. Pokud tedy na festivalu chcete být, neváhejte dlouho! Vstupenky zakoupíte v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč.

Všechna nařízení vlády a koronavirová opatření, platná v době konání festivalu, budou samozřejmě dodržena!

Přijďte 14. srpna na pardubické dostihové závodiště a domů si odneste kus Ameriky! 

Lákavé, velkolepé a inspirující.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Pardubice Akce v obci Pardubice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Friends Fest 2021

Ubytování U PalukůChrudim (8.7 km)

Residence ArxChrudim (9.3 km)

Restaurace Evergreen Nové AdalbertinumHradec Králové (22 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?