Ples V rytmu taneční vášně

Ples V rytmu taneční vášně

Adresa:

Olomouc, Wolkerova 37/17

Termín: 3.2.2018 4.2.2018
Vstupné:

490 Kč

3úno - 4úno celý den

Žánr: ostatní akcetanectaneční


Rádi bychom vám i v letošní taneční sezóně nabídli příjemný zážitek v podobě opravdu tanečního večera. Jako v minulých letech, i tentokrát vám k tanci bude hrát skvělý 16členný orchestr Ladislava Bareše, opět s nepřeberným repertoárem té správné hudby.

Hudba bude hrát tradičně po celý večer. Opět na vás čekají taneční pořádky, díky kterým budete přesně vědět, co se kdy hraje a zároveň budete mít možnost domluvit si tanec s kýmkoliv jiným. Vy, kdo jste již byli na některém z předchozích ročníků, víte, že hlavní myšlenkou celé této akce je důraz na dostatek místa, proto pro vás bude připravena plocha tanečního parketu na hlavním sálu 14x22 metrů (bez stolů).

Vzhledem k požadavkům na prostor na tanečním parketu je počet vstupenek na tuto akci omezen (ještě více, než loni), neváhejte tedy, pokud máte zájem a objednejte si vstupenky co nejdříve. Celým včerem vás bude provázet taneční mistr Bc. Marek Černý (TŠ Progres Olomouc), bude pro vás nachystáno také několik kulturních vstupů. Po dobu celého večera bude všem k dispozici bar s bohatým občerstvením, nealko i alko nápoji. Vstupenky budou slosovatelné, bude možno vyhrát několik zajímavých cen. Vstup bude možný pouze ve společenském oděvu (džíny pro nás nejsou společenské).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ples V rytmu taneční...

Hotel Flora Olomouc (332 metrů)

Pension Křivá Olomouc (607 metrů)