Václav Postránecký

Václav Postránecký

Termín: 23.11.2017

23listopad čtvrtek 19:00

Žánr: divadlokomedie

Umělci: Václav Postránecký


Václav Postránecký přední český herec a režisér navštíví město Šternberk v měsíci září se svým zábavným vyprávěním, nejen o divadelním zákulisí, kde se setkal s velikány české divadelní a filmové scény, ale také pobaví publikum historkami z natáčení.

Václava Postráneckého si čeští diváci pamatují z řady filmů jako například „Jak se krotí krokodýli“, komedie století „S tebou mě baví svět“, „Bobule“, nebo zábavného pořadu „Zlatíčka“. Tento přední český herec a režisér navštíví město Šternberk v měsíci září se svým zábavným vyprávěním, nejen o divadelním zákulisí, kde se setkal s velikány české divadelní a filmové scény, ale také pobaví publikum historkami z natáčení.

Divadelní atmosféru přiblíží svým poutavým povídáním na téma „Jak se dělá divadlo“ a co vše zažil ve společnosti skvělého herce a moudrého člověka Vladimíra Menšíka.

Prožijte večer v příjemné společnosti a nechte se okouzlit šarmem a vtipem Václava Postráneckého

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

9duben sobota 19:00

1březen úterý 20:00

Partička na vzduchu

, Moravské náměstí 1143 Divadlo

23srpen úterý 20:00

11duben pondělí 20:00

Ubytování v okolí akce Václav Postránecký

Selský DvůrŠtěpánov (5.1 km)

Restaurace ARIGONEOlomouc (14.9 km)

Theatre HotelOlomouc (15.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?