Talk show Zbigniewa Czendlika v Olomouci

Talk show Zbigniewa Czendlika v Olomouci

Adresa:

Olomouc, Sokolská 25

Termín: 13.11.2017
Vstupné:

290

13listopad pondělí 20:00

Žánr: divadlotalk show


Zábavná talk show Zbigniewa Czendlika a autogramiáda knihy Postel, hospoda, kostel. Zbigniew Jan Czendlik (1964), řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti, působící od roku 1992 v České republice, a děkan lanškrounský.

Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize Uchem jehly (2011) nebo Českého rozhlasu Jak to vidí (2015). Rád sportuje, dříve hrával fotbal, nyní se věnuje golfu, občas si zahraje tenis nebo lyžuje.

Obsahem talk show POSTEL HOSPODA KOSTEL je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, s čímž se rád s diváky otevřeně podělí. Součástí pořadu je autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel hospoda kostel, která vyšla v říjnu 2016 a za níž obdrželi cenu čtenářů v rámci soutěže Magnesia litera 2017.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Talk show Zbigniewa...

Valáškův grunt Bouzov (8.9 km)

Pension Habermannova vila Bludov (16.7 km)