Zubrfest 2017

Adresa:

Přerov, Komenského 35

Termín: 24.6.2017
Vstupné:

100 Kč, na místě 150 Kč

24červen sobota 10:00

Žánr: festivalyrockpoprevivalsoutěž

Umělci: Support LesbiensWohnoutAnna K.Michal Hrůza


Zubrfest je každoročně synonymem letní zábavy a i ten letošní nabídne bohatou hudební produkci, skvělé pivo a ohňostroj nad střechami pivovaru. Vystoupí hvězdy, jako jsou kapely Support Lesbiens, Wohnout, zpěvačka Anna K, Michal Hrůza a mnozí další.

Vše odstartuje v sobotu 24. června v 10 hodin v areálu pivovaru Zubr. Celkem se na pódiích vystřídá 14 interpretů a bohatou hudební produkci uzavře vystoupení oblíbené rock-popové skupiny Support Lesbiens. Návštěvníci se mohou těšit také na Annu K, Michala Hrůzu, skupiny Wohnout, Street 69 nebo Nebe.

Na Free stage, kde si přijdou na své milovníci tvrdší muziky, se o hudební atmosféru postarají kapely Spocená uklízečka, Splitt Bearing, Doro & Warlock Revival, Sarkonia, Stará Dobrá Ruční Práce, Rissla a Project F. Nebude chybět ani široká nabídka gastronomických lahůdek, a hlavně výborného piva.

Doprovodný program nabídne návštěvníkům soutěže, včetně oblíbené Zubr Tower neboli stavby věže z přepravek a mezi 10. a 17. hodinou exkurze do pivovaru. Pomyslný zlatý hřeb dne bude večerní ohňostroj, kterým se Zubrfest s návštěvníky rozloučí.

Support Lesbiens je česká hudební skupina, která vznikla roku 1992. Dostala se do semifinále soutěže Marlboro Rock-in a získala smlouvu u Sony Music. Skupina se rozpadla v roce 1996, ale o čtyři roky později se zase sešla.
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Přerov Akce v obci Přerov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zubrfest 2017

Hotel Fit Přerov (1 501 metrů)

Hotel Jana Přerov (1 508 metrů)