Podzimní mlsání na hradě Šternberk

Šternberk, Horní náměstí 6

15.10.2016

140/100/380

Další vstupenky

Podzimní mlsání na hradě Šternberk

sobotu 15. října 2016 se opět po roce vrátí na hrad Šternberk festival dobrého jídla PODZIMNÍ MLSÁNÍ NA HRADĚ ŠTERNBERK. Tak jako v předchozích letech připravujeme pro všechny návštěvníky ochutnávky netradičních historických pokrmů. Gurmánský festival se uskuteční od 10 do 16 hodin.

Všechny pokrmy připravené v rámci sobotního dne jsou inspirované kuchařskou knihou „Dobrá kuchařka českých šlechticů a měšťanů od gotiky po baroko“. Součástí podzimního mlsání budou ochutnávky jídel zdarma, další pokrmy lahodné chuti bude možné zakoupit. V letošní nabídce naleznete mimo jiné Polévku uherské šlechty, Kovářův chléb, Pochoutku bílé paní nebo Guláš knížete Jana. Co se pod těmito názvy skrývá? Přijďte ochutnat na hrad Šternberk.

Nabídku pokrmů doplní přehlídka a ochutnávky vína, kterou připraví partner akce Vinotéka u Penny.

Vstupné na akci činí 140 Kč pro dospělé osoby, studenti senioři a děti do 15 let zaplatí 100 Kč a rodinné vstupné činí 380 Kč. V rámci akce budou připravené prohlídky celého hradu. Průvodci v historických kostýmech vás seznámí nejen s historií hradu, ale přidají i informace týkající se historie stolování a přípravy pokrmů na hradech a zámcích.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Podzimní mlsání na hradě Šternberk

Hotel M   Šternberk

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.