Infopoint Živé knihovny

Srdečně zveme do infopointu ŽIVÉ KNIHOVNY!

KDY: 10.10. 2016 od 12:30 do 17:30 KDE: vstupní prostor Zbrojnice - Knihovny Univerzity Palackého. CO JE ŽIVÁ KNIHOVNA: speciální typ knihovny, kde namísto papírových knih najdete tzv. živé knihy. „Čtení“ probíhá formou rozhovorů, při nichž „knihy“ nechávají nahlédnout „čtenáře“ do svých příběhů. Živá knihovna tak přináší možnost vstoupit do osobního kontaktu s tématy a lidmi, jež často známe jen zprostředkovaně, například z médií.

Jak může taková Živá knihovna vypadat? Fotogalerie zde: https://www.facebook.com/ARPOK.Olomouc/photos/?tab=album&album_id=1154865234556129 PROČ: sdílení pohledů na svět, životních zkušeností a příběhů pomáhá rozšířit obzory a vidět okolní svět trochu jinýma očima.

FUNKCE INFOPOINTU: osobně, interaktivně, nezávazně poskytnout informace o konceptu Živé knihovny (o co jde, jak funguje, co je cílem...) V případě, že Vás koncept Živé knihovny zaujme, rádi poskytneme informace, jak se zapojit a posílit řady našeho týmu (ať už jako nositel příběhu – „živá kniha“ či jako jeden z organizátorů – „knihovník“). Tak na viděnou ve Zbrojce! :) Tým Živé knihovny 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Infopoint Živé knihovny

Hotel Sigma Olomouc   Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr   Olomouc

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.