Rozvojový večer: Globální otázky kolem našich potravin

Milí přátelé, ARPOK, o.p.s. vás zve na rozvojový večer na téma „Globální otázky kolem našich potravin“. Akce je určena pro širokou veřejnost a je zcela ZDARMA!

Host rozvojového večera Tereza Čajková pracuje v Programu potravinové bezpečnosti analytického centra Glopolis. Vede mezinárodní projekt Menu pro změnu, zaměřený na vzdělávání o zodpovědné spotřebě potravin. Je spoluautorkou publikace „Jak naše talíře otáčí světem“. „Současná produkce potravin přispívá ke globálnímu oteplování více, než celý sektor dopravy. Ohrožuje životní prostředí i důstojné životní podmínky lidí po celém světě. Co je s globálním potravinovým systémem v nepořádku?

Můžeme v budoucnosti uživit 10 miliard lidí pomocí stávajícího zemědělského systému, nebo se potřebujeme vydat jinou cestou? A co vše dokážeme sami ovlivnit jako spotřebitelé?“ Těšíme se na vás ve středu 12. října 2016 v 18:00 v prostorách interaktivního muzea vědy Pevnost poznání Olomouc, partnera našeho cyklu.

Během akce budete mít možnost zakoupit fair trade výrobky a propagační předměty ARPOKu. Rozvojové večery v roce 2016 realizujeme díky podpoře individuálních dárců. Děkujeme! Tento Rozvojový večer je navíc pořádán v rámci kampaně Česko proti chudobě.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Rozvojový večer: Globální otázky kolem našich potravin

Hotel Sigma Olomouc   Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr   Olomouc

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.