Evropský týden mobility 2016 v Kojetíně

Město Kojetín se i letos zapojí do celoevropské akce „Evropský týden mobility“. Letošní rok nese téma „Chytrá a udržitelná mobilita - investice pro Evropu“ s heslem “Chytrá a čistá mobilita. Silná ekonomika“.

Mezi stěžejní akce letošního týdne bude zajisté patřit sobotní Cyklistická vyjížďka se starostou města Kojetína do Chropyně a Bezměrova (sobota 10. září 2016) s táborákem a programem na bezměrovském ranči. Dalším lákadlem především pro rodiče s dětmi bude určitě akce Pohádkový rybník Na Hrázi v Kojetíně (sobota 17. září 2016), kterou připravili pracovníci Domu dětí a mládeže Kojetín a Městského kulturního střediska Kojetín. Program láká na odpolední procházku okolo pohádkového rybníku, soutěžení a plnění různých úkolů a nástrah, které pro děti i rodiče zadají pohádkové postavičky...

Na koncert na nádvoři VIC Kojetín zve své posluchače dechový orchestr Základní umělecké školy z Kojetína (pátek 16. září 2016). Městská knihovna MěKS Kojetín si připravila pro starší děti také cyklistický výlet po okolí se zaměřením na historii našeho města Kam dojedeš aneb Tajemstvím opředená místa Kojetína 2 (pátek 23. září 2016).

Program je sestaven tak, aby si vybral každý a mohly se ho účastnit i celé rodiny! Srdečně zveme!

Program: http://mekskojetin.cz/evropsky-tyden-mobility/tyden-mobility-kojetin-2016

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Evropský týden mobility 2016 v Kojetíně

Hotel Sigma Olomouc   Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr   Olomouc

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.