Majálesový průvod & Korunovace Marka Ebena

Olomouc, Křížkovského 8

4.5.2016

Další vstupenky

Majálesový průvod & Korunovace Marka Ebena

Již pošesté se vydáme ze Zbrojnice na Horní náměstí, kde korunujeme letošního Krále majálesu UP herce, moderátora a zpěváka MARKA EBENA a následně s ním v čele obsadíme Bezručovy sady a majáles slavnostně zahájíme!

Dorazte ve středu 4. května od 11:30 hodin na nádvoří Zbrojnice, kde pro vás budeme mít školní tabule a tabulky, které si můžete křídou dozdobit dle vlastní fantazie. Nebo přijďte už připraveni v maskách a kostýmech! Ze Zbrojnice vyrazíme ve 12.40 směr Horní náměstí a doufáme, že půjdeme pořádně vidět i slyšet! Na ty nejlepší masky čekají hodnotné ceny včetně vstupenek na Colours of Ostrava nebo festival Fingers Up a další ceny za více než 15 tisíc korun! A letošní téma?

ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA! Více než vítány jsou tedy všechny masky, kostýmy a převleky, které se ke škole vážou. Ať už půjdete za přísnou učitelku, Válečka z Kamarádů, Pythagorovu větu nebo za Jana Amose Komenského, můžete své masky poměřit s ostatními. Jakmile totiž dorazí průvod z náměstí s králem v čele do Bezručových sadů, zasedne honosná porota, která bude vybírat nejzdařilejší maskovací počiny.

Chcete-li si tedy vyslechnout kritiku z úst Marka Ebena či rektora Jaroslava Millera a ještě k tomu vyhrát skvělé ceny, dejte si záležet! www.majalesolomouc.cz | Olomoucký Majáles UP

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Majálesový průvod & Korunovace Marka Ebena

Hotel Sigma Olomouc   Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr   Olomouc

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.