Výstavy u Mloka

Výstavy U Mloka Genius Mloci v Olomóci potřebuje Vaši pomoc. Galerie U Mloka je neziskový multižánrový prostor pro výstavy současného umění, koncerty, přednášky, filmové večery a divadla, ale bez nás, kteří o galerii stojíme, to nepůjde.

Prosíme, podpořte galerii. Jedna z nejznámějších olomouckých galerií aktuálně odstartovala celorepublikovou crowdfundingovou sbírku na náklady, údržbu, provoz a lidi, kteří v galerii pracují. Galerie již více než dvacet let prezentuje současné umělce, představuje inovativní moderní umění, umožňuje praxi mladým kurátorům, ale také ve svých prostorách pořádá doprovodné kulturní programy nebo vzdělávací aktivity, a především jako součást olomouckého P-centra nabízí prostor chráněný od návykových látek.

Teď se galerie obrací na své fanoušky a milovníky všeho druhu umění s prosbou o pomoc. Na stránce https://www.hithit.com/cs/project/1506/vystavy-u-mloka nabízí spoustu odměn, ze kterých si můžete vybrat tu, která Vám stojí za pár kliknutí.

I vy můžete Galerii U Mloka pomoci udržet nezapomenutelné Genius Mloci v Olomóci a pokračovat ve dvacetileté tradici představování inovativního moderního umění a rozmanitého doprovodného programu. http://galerieumloka.p-centrum.cz/ http://www.p-centrum.cz/ https://www.hithit.com/cs/project/1506/vystavy-u-mloka

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Výstavy u Mloka

Hotel Sigma Olomouc   Olomouc

Hotel Hanácký Dvůr   Olomouc

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.