Výstavy u Mloka

Adresa:

Olomouc, Lafayettova 9

Termín: 24.3.2016 8.5.2016

24bře - 8kvě celý den

Žánr: ostatní akcevzdělávacípřednášky


Výstavy U Mloka Genius Mloci v Olomóci potřebuje Vaši pomoc. Galerie U Mloka je neziskový multižánrový prostor pro výstavy současného umění, koncerty, přednášky, filmové večery a divadla, ale bez nás, kteří o galerii stojíme, to nepůjde.

Prosíme, podpořte galerii. Jedna z nejznámějších olomouckých galerií aktuálně odstartovala celorepublikovou crowdfundingovou sbírku na náklady, údržbu, provoz a lidi, kteří v galerii pracují. Galerie již více než dvacet let prezentuje současné umělce, představuje inovativní moderní umění, umožňuje praxi mladým kurátorům, ale také ve svých prostorách pořádá doprovodné kulturní programy nebo vzdělávací aktivity, a především jako součást olomouckého P-centra nabízí prostor chráněný od návykových látek.

Teď se galerie obrací na své fanoušky a milovníky všeho druhu umění s prosbou o pomoc. Na stránce https://www.hithit.com/cs/project/1506/vystavy-u-mloka nabízí spoustu odměn, ze kterých si můžete vybrat tu, která Vám stojí za pár kliknutí.

I vy můžete Galerii U Mloka pomoci udržet nezapomenutelné Genius Mloci v Olomóci a pokračovat ve dvacetileté tradici představování inovativního moderního umění a rozmanitého doprovodného programu. http://galerieumloka.p-centrum.cz/ http://www.p-centrum.cz/ https://www.hithit.com/cs/project/1506/vystavy-u-mloka

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

25listopad sobota 15:00

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Vlastivědné muzeum v Olomouci, nám. Republiky 823/5 Ostatní

26listopad neděle 09:00

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou

, Společenský dům Prostějov, Komenského 4142/6 Ostatní

14čer - 31procelý den

15březen čtvrtek 18:00

Ubytování v okolí akce Výstavy u Mloka

Pension Křivá Olomouc (84 metrů)

Business hotel Alley Olomouc (310 metrů)