Mystery of Life

Mystery of Life

Adresa:

Javorník, Račí údolí

Termín: 21.6.2024 23.6.2024
Vstupné:

2500 Kč

21čer - 23čer celý den

Žánr: festivalyosobní rozvoj přednášky workshopy tanec vzdělávání hudba


Objevujte tajemství života a prožijte Slunovrat v malebné přírodě a v magické Tančírně!  Přijměte pozvání na slunovratový festival Mystery of life, který se koná od 21.–23.6. v krásném kempu Račí údolí v Rychlebských horách nedaleko Javorníku.

Hlavní program bude probíhat v historické, nově zrekonstruované Tančírně a ve velkém stanu. Čekají nás tři dny přednášek, workshopů, hudby, zpěvu, pohybu, tance, rituálů, mystérií, vědění v menší společnosti 250 lidí.  Budete uprostřed nádherné přírody, ale přesto s dobrým zázemím kamenné budovy s restaurací a kavárnou, s kvalitním ubytováním.

Specialitou tohoto festivalu je i TECHNOLOGICKÝ STAN, ve kterém uvidíte a budete si moci i vyzkoušet různé alternativní technologie na volnou energii, flow-disky, ale uvidíte i rekonstrukce prastarých egyptských artefaktů, jako jsou egyptské ankhy, hůl was nebo faraonská žezla síly.

Relax v panenské přírodě na konci světa, koupání v potoce, voda přímo z pramene, krásné sochy, zajímavý program. Potěšíme nejen ducha, ale i naše tělo. Zacvičíme si jógu, wydu a vyzkoušíme i bojové umění. V masérně bude probíhat praxe v malých skupinách. Kemp a penzion nabízí i romantickou finskou saunu s koupáním v křišťálově čistém horském potoce nebo infrasaunu a koupel s ochlazovací vanou v Penzionu Račí údolí.

Účinkující:

MAOK, ESTATIC DANCE S DJ JOBBI TAO, MON AKIRAH

JAN RAK, ZBYNĚK ALADIN KOSTRHŮN, MARTIN PÁVEK, JIŘÍ INKATEO VESELÝ, TEREZA STRYKOVÁ, KATEŘINA KUŘÁTKOVÁ, PETR KŘÍŽEK ALEŠ NINJA, JITKA COFFEE, ALOIS MIKEŠ, VLÁĎA ŠR§MA, MÍŠA STERNOVÁ, LUCIE MALÁ A DALŠÍ

Program:

slunovratový rituál / mystická hudba pro duši / kvantová fyzika a vědomí / egyptská, mayská a druidská mystéria / tao tantra /  intuitivní zpěv a práce s hlasem / tajemství domorodých národů
a megalitických staveb / řeč universa a kosmické principy / technologie / čínská medicína a akupunktura / mysl, intuice, vědomí a extraokulární vidění / praxe s egyptskými ankhy / faraónská  žezla síly / runová magie / tajemství bojových umění / kemetic jóga / druidská wyda / bodywork / jóga / ceremonie domorodých národů / rituál kupalo / fireshow 

Vstupenky

Vstupenky lze zakoupit výhradně na celý festival, který proběhne od pátku 21. 6. od 15 hod. do neděle 23. 6. do 15 hod. Cena vstupného je 2 500 Kč. Tento festival je vzhledem k velmi omezené kapacitě určen pouze pro dospělé. 

Stravování:

V hospůdce Isolda přímo v místě konání festivalu se budou celý den podávat teplá vegetariánská i klasická jídla. Bude možné zakoupení snídaní.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Javorník

Podobné akce