Radůza

Radůza

Adresa:

Litovel, Náměstí Přemysla Otakara 753

Termín: 19.6.2023
Vstupné:

300 Kč

19červen pondělí 19:00

Žánr: koncertyšanson lidové písně Litovel

Umělci: Radůza


Její umělecká dráha připomíná některé „pohádkové" životopisy. Na ulici ji v roce 1993 objevila Zuzana Navarová a již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. O pár týdnů později zde pak triumfovala jako „předskokanka" slavné americké písničkářky Susanne Vega, o šest let později měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda. Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, která bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti, získala několik zlatých Andělů a bodovala také v anketě Zlatý slavík.

Díky své jedinečnosti a originálním písním, čerpajících především z české tradice, zaujala i publikum v zahraničí, například Polsku a ve Francii. Radůza se zvládne doprovodit na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy. Koncert k prvnímu výročí otevření Muzea harmonik v pondělí 19. června od 19 hod. ve Velkém sále Záložny v Litovli.

Vstupné v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Litovel. Ke vstupence na koncert je vstup do Muzea harmonik dne 19. 6. od 16 do 19 hod. zdarma.

Radůza (* 16. března 1973 Praha-Bubeneč) je česká zpěvačka, šansoniérka, písničkářka, harmonikářka a hudební skladatelka. Kromě skládání vlastních písní se věnuje také komponování vážné a scénické hudby jakož i...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Litovel

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Radůza

Selský DvůrŠtěpánov (12.2 km)

Restaurace ARIGONEOlomouc (17.5 km)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (17.5 km)