Nevyžádaná rada v GARCHu

Nevyžádaná rada v GARCHu

Adresa:

Olomouc, Mozartova 1

Termín: 20.3.2023

20březen pondělí 19:00

Žánr: divadlo


Mystifikační diskusní pořad občanské poradny, jež poradí i s tím, co jste clý život dělali docela správně. Debata, ve které se otevřeně dozvíte především nic podstatného! Selský vs. hanácké rozum! Vůbec poprvé v Olomouci! !!!NEVYŽÁDANÁ RADA PRO KAŽDÉHO, KDO V APATICE NEKOUPÍ!!! Kolektiv středoevropsky proslulých odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností.

Sledujte unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů Událostí komentářů, Studia Kamarád a Receptáře prima nápadů.

Moderuje: RSDr. Bedřich Šmotlík, kandidát technik – náměstek děkana katedry historie a odborný asistent na katedře religionistiky a analogových spojů Univerzitního koncernu Zinovia Serdiuka v moldavském Negureni /nezávislý za ABVOPS (Aliance bezpečné vzdálenosti od problémů současna)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nevyžádaná rada v...

Theresian Hotel & SpaOlomouc (957 metrů)

Restaurace ARIGONEOlomouc (1 170 metrů)

Theatre HotelOlomouc (3.5 km)