JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2023

JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2023

Adresa:

Olomouc, Mozartova 1

Termín: 8.3.2023
Vstupné:

290,-

8březen středa 20:00

Žánr: koncertypop tour Olomouc

Umělci: Jakub Děkan


JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2023. Po úspěšném a z větší části vyprodaném turné v minulém roce se oba hudebníci rozhodli pokračovat ve společných koncertech i letos na jaře. Těšit se můžete na večer plný humoru a dobré hudby. Uslyšíte známé písně obou zpěváků v neznámých úpravách, řadu veselých historek a zcela jistě i mnohem víc. OLOMOUC, BLUESBAR GARCH, 19:00 JAKUB DĚKAN – populární český zpěvák a skladatel, který má na svém kontě velkou spoustu hitů. Kubu můžete znát jak z vystoupení s vlastní kapelou Jakub Děkan Band, tak ze společných songů a spoluprací s předními českými interprety jako jsou Pokáč, Rybičky 48, UDG, ATMO Music, Trouble Gang a dalšími.

V rámci „JAKUB DĚKAN S LÁSKOU TOUR 2023“ zazní jeho největší hity v akustické podobě. Těšit se tak můžete na unplugged verze songů „Co bejvávalo už není“, „Řidičák“, „Děda“, „Atomy“ a dalších. Jakuba na turné doprovodí vynikající kytarista Romuald Klemm. LÁSKA je známý písničkář, kytarista, zpěvák a skladatel. Hudebník, kterého můžete najít jak v programu velkého hudebního festivalu či městských slavností, tak u táboráku na dětském táboře. Během své kariéry účinkoval i v kapelách zakázanÝovoce, WaldaGang, Všichni Svatí, Geoff Tyson Band (USA) a dalších. Na kontě má řadu klipů, featuringů, účinkování v televizních a rozhlasových pořadech, společná turné a vystoupení s Pokáčem, Pekařem, Jakubem Děkanem, Voxelem, kapelou O5&Radeček a dalšími. Nedávno vydal svůj singl "NAJEDNOU", který již aktuálně rotuje na řadě českých rádií. V rámci turné určitě zazní i jeho největší hity "Jako já", "Mraky", "Hezká písnička" a další. ▌Jakub Děkan + Láska ▌Út 7.3.2023 ▌GARCH Bluesbar (Mozartova 1) ▌Open door 18:00 ▌Vstupenky: https://www.smsticket.cz/vstupenky/34398-jakub-dekan-laska

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

11duben úterý 19:00

4srpen pátek 17:00

Ubytování v okolí akce JAKUB DĚKAN S LÁSKOU...

Theresian Hotel & SpaOlomouc (957 metrů)

Restaurace ARIGONEOlomouc (1 170 metrů)

Theatre HotelOlomouc (3.5 km)