Přednáška: Norsko: ztraceni mezi fjordy: Tomáš Kůdela

Přednáška: Norsko: ztraceni mezi fjordy: Tomáš Kůdela

Adresa:

Hranice, Pernštejnské náměstí 1

Termín: 8.3.2023
Vstupné:

70 Kč

8březen středa 18:00

Žánr: filmpřednášky Hranice


Sychravé počasí, tříštící se vlny a silný vítr. Tak nás vítá severní Atlantik. Zklidní se teprve v hlubokých tmavě modrých fjordech, kde plachetnice pomalu proplouvá mezi útesy a domečky rozsetými po pobřeží. Dronem zachycuji divokou přírodu a trnu hrůzou, aby opět nechtěl přistát na hladině. Norskou přírodu nevydržíme jenom pozorovat z paluby. Vydáváme se do hor, kde některé úseky připomínají nezajištěnou ferratu. Dokážeme se přes sněhová pole vrátit zpět? Co když se vydáte na čtyřhodinovou procházku a místo ní vás čeká třináct hodin „vysokohorského jachtingu“? Spatřete Norsko novýma očima.

 

Přednáška se uskuteční ve středu 8. března v 18:00 hodin v Zámeckém klubu Hranice na Moravě. Vstupné je 70 Kč. 

Tomáš Kůdela vystudoval elektrotechniku, ale vždy ho lákalo dobrodružství a neznámo. A tak si udělal kapitánské zkoušky, pořídil si loď a plní si svůj námořnický sen – posledních 20 let se věnuje expedičnímu jachtingu. Na plavby vyráží sám, nebo s posádkou, kterou zároveň zaučuje v řízení lodi. Informace o přednášejícím naleznete na  www.tomaskudela.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Olomoucký kraj Akce v obci Hranice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přednáška: Norsko:...

Wellness Hotel AbácieNový Jičín (19.6 km)

Rožnovské pivní lázněRožnov pod Radhoštěm (30.8 km)

Villa MemoriesZlín (31 km)