Muzkoterapeutická Relaxace

Muzkoterapeutická Relaxace

Adresa:

Olomouc, Třída 17.listopadu 7

Termín: 16.10.2022

16říjen neděle 10:00

Žánr: koncertymuzikoterapie relaxace Olomouc


Pro zajištění žádoucího efektu muzikoterapeutické relaxace je potřeba klidné prostředí a plná koncentrace na proces jak ze strany terapeuta, tak ze strany klienta.

Je tedy nutné zajištění maximálního pohodlí, aby klienta nerušili nepříjemné vjemy.

Doporučujeme tedy vlastní karimatku (ideálně nafukovací) a přikrývku. (Pokud někdo zapomene budou k zakoupení v areálu).

 

Muzikoterapeutická relaxace bude probíhat uvnitř v objektu a počet účastníků je omezen na 25. Je tedy nutné se včas registrovat.

Ve stejnou dobu bude probíhat muzikoterapeutický koncert v amfiteátru. Jedná se o uměleckou produkci, která je zároveň představením formy muzikoterapeutické relaxace. Je nutné si uvědomit, že se jedná skutečně o koncert, který vzhledem k vyššímu počtu účastníků a rozptylujícímu venkovnímu prostředí přináší především kulturní zážitek, relaxační efekt zůstává, nicméně hluboké působení, je možné docílit pouze při dodržení všech podmínek.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Naše tipy...

Akce na Jiný den?