Výstava o Haiti v Pevnosti poznání

Výstava o Haiti v Pevnosti poznání

Termín: 12.10.2021 21.11.2021
Vstupné:

dle ceníku Pevnosti poznání

12říj - 21lis celý den

Žánr: výstavy


Přijďte načerpat nejen nové znalosti a dovednosti do Pevnosti poznání, ale také se něco dozvědět o Haiti. Od 12. října do 21. listopadu 2021 zde bude možné shlédnout výstavu VŠECHNY BARVY NADĚJE aneb jak Haiti (ne)přichází o školáky.

Výstava zobrazuje osudy dětí i dospělých z nejchudšího státu západní polokoule, kterou lze jeho rozvojem přirovnat k africkému regionu. Haiti je známo zejména ničivým zemětřesením v roce 2010 a hurikánem Matthew v roce 2016. Nicméně ani nyní, v období koronavirové pandemie a po sérii ničivých zemětřesení, která zasáhla jih země v červenci 2021, na tom není o mnoho lépe. Lidé jsou zde však šťastní, váží si rodiny a zdraví, a berou vše se stoickým klidem. „Perla Karibiku“ tak září dál a směs barev i vůní na Vás dýchne z fotografií Jiřího Pasze.

Pevnost poznání, Areál Korunní pevnůstky, 17. listopadu 7, Olomouc (Galerie Atom, 2. patro); vstup do Pevnosti poznání dle aktuálního ceníku (výstava pak již zdarma).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava o Haiti v...

Restaurace ARIGONEOlomouc (326 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (628 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?