Dymytry Neonarcis a Homodlak remastered tour

Dymytry Neonarcis a Homodlak remastered tour

Adresa:

Zábřeh, Československé armády 835/1

Termín: 30.10.2021
Vstupné:

250 - 490

30říjen sobota 19:30

Žánr: koncertymetal Zábřeh

Umělci: Dymytry


Po velkolepém turné Monster Meeting si Dymytry naplánovali ještě pro letošní rok sérii menších koncertů pro radost svou i fanoušků. Turné jedenácti koncertů tentokráte cíli na blízký kontakt s fanoušky, prostory s klubovou atmosférou, bez obřích scén a dalších hostů. Tak, aby si každý mohl odnést trošku jiný zážitek, než se Dymytry vrátí s novým albem do hal a velkolepým koncertním výpravám.

Turné se odehraje u příležitosti remasteru dvou úspěšných desek - Neonarcis a Homodlak. Důvodů je hned několik. Obě desky jsou už dávno vyprodané a fanoušci si je žádají do sbírek. Kapela navíc mohla zapracovat na zvuku a dodat písním moderní mastering a oslavit tak destileté výročí vydání.

Přijďte si užít staré pecky i nové hity v prostředí, kam se už Dymytry tak často nevydávají.

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Zábřeh Akce v obci Zábřeh

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dymytry Neonarcis a...

Wellness hotel BozeňovMaletín (6.5 km)

Wellness penzion U JirsákaŠumperk (13 km)

Srub MidlaČenkovice (19.5 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?