Meditační víkend se studiem sutt

Meditační víkend se studiem sutt

Adresa:

Prostějov, Slezská 3

Termín: 30.9.2021 (čtvrtek) 3.10.2021
Vstupné:

Dobrovolný

30zář - 3říj celý den

Žánr: ostatní akce


Pokud stojíte o to, prozkoumat sami sebe, svoji vlastní mysl a tělo, využijte možnosti meditačního ústraní pro začátečníky. Pro začátek je dobré vědět, že v ārāmě se žije dle jasně stanoveného řádu, ​ který usnadňuje naší spirituální praxi a pomáhá rozvíjet soustředění. Zároveň budou během kurzu probírány sutty.

Cílem studia sutt je poznat původní texty pocházející z doby Vznešeného Buddhy. Buddha přednesl laickým následovníkům smysluplné příběhy, aby usnadnil jejich chápání Dhammy a inspiroval je k důkladnému praktikování. Příběhy z doby Buddhy nám otevírají oči. Čtení 2500 let starých původních textů je nejen zajímavé, ale také nám poskytuje jasné a podrobné pokyny pro naši praxi.

Učení je předáváno formou daru (dhammadāna). Mnišství je stejně jako za doby Buddhy závislé na darech laiků. Dobrovolným příspěvkem podpoříte mnišský život ctihodné bhikkhunī Visuddhi a existenci kláštera Karuṇā Sevena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Meditační víkend se...

Theresian Hotel & SpaOlomouc (16.4 km)

Restaurace ARIGONEOlomouc (16.9 km)

Theatre HotelOlomouc (17.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?