Podzimní Flora Olomouc 2021

Podzimní Flora Olomouc 2021

Adresa:

Olomouc, Wolkerova 37/17

Termín: 14.10.2021 17.10.2021

14říj - 17říj celý den

Žánr: výstavy


Tradiční podzimní přehlídka ovoce a zeleniny. Podzimní Flora Olomouc 2021 představí (nejen) špičkové produkty ovocnářů a zelinářů. Podzim, jeho barevnost a plodiny jsou oslavou práce, hojnosti a sklizně toho, co jsme na jaře zaseli. Na olomouckém výstavišti Flora čeká všechny návštěvníky od 14. do 17. října 2021 bohatý program se spoustou lákadel, doplněný rovněž již tradičně oblíbeným festivalem gastronomie a nápojů Olima a Podzimními zahradnickými trhy.

Součástí podzimní výstavy Flora Olomouc jsou i oblíbené Zahradnické trhy. Jaro a podzim je bezpochyby nejdůležitějším obdobím pro všechny zahrádkáře. I proto jsou opět podzimní zahradnické trhy, jako letos největší v České republice, bohaté na sortiment rostlin, výpěstků i zahradnických pomůcek. Návštěvníkům nabídnou pestrou nabídku výpěstků tuzemských i zahraničních školkařů a zahradníků na jednom místě. Ze sortimentu rostlin nebudou chybět kvetoucí zahradní trvalky, pokojové květiny, okrasné jehličnany, listnaté keře, ovocné stromy, keře a sazenice.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Podzimní Flora Olomouc...

Hotel FloraOlomouc (338 metrů)

Apartmán FloraOlomouc (445 metrů)

Ubytovna MarieOlomouc (536 metrů)