Slavnostní premiéra filmu Do svítání

Adresa:

Olomouc, Polská 1

Termín: 19.6.2021 v 20:30 hod. (sobota)
Vstupné:

120,- Kč

19červen sobota 20:30

Žánr: filmdokument


Přijďte na netradiční slavnostní premiéru filmu pod širým nebem ve FunParku Galerie Šantovka. Moderování večera se ujme herec Moravského divadla Olomouc Tomáš Krejčí. Dokumentární road movie o strašidelných místech v Česku.

Akce se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. O filmu: Před pěti lety se vydal štáb George Vision na pět nejstrašidelnějších míst České republiky. Na jedno z nich se jim však vzhledem k okolnostem nepodařilo dorazit. Byl to statek Pohádka na Šumavě, kde žil největší polistopadový vrah Ivan Roubal. V září roku 2020 se vydává štáb na toto místo znovu, aby zjistil, zda je opravdu tak tajemné. K tomu se vypravuje i na další čtyři tajemná místa České republiky. Konkrétně na Velhartický hřbitov, les Bor, hrad Trosky a les Pánova Březina. Tato místa jsou opředena spousta tajemnými pověstmi a příběhy. Na těchto místech se štábu dějí zajímavé věci, které objasňují, zda jsou pověsti smyšlené, nebo je na nich alespoň trochu pravdy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slavnostní premiéra...

Hotel LafayetteOlomouc (335 metrů)

Hotel AlleyOlomouc (402 metrů)

Pension KĹ™iváOlomouc (569 metrů)