Šternberský kopec

Šternberský kopec

Adresa:

Šternberk, U sportovní haly Ecce Homo Šternberk

Termín: 24.7.2021 v 15:00 hod. (sobota)

24červenec sobota 15:00

Žánr: festivalkoncerty

Umělci: No NameEwa FarnaBen CristovaoPoetikaDesmodO5 a RadečekUDG


17. ročník oblíbeného hudebního festivalu se v letošním roce, pro tuto chvíli, uskuteční a celý program je přesunut z loňského roku. Letos se můžete těšit na No name, Ewa Farna, Ben Cristovao, Poetika, Desmod, O5 a Radeček, UDG, Pilot. Více informací se také můžete dozvědět na webových stránkách Šternberského kopce.

Ewa Farna je zpěvačka polské národnosti se státním občanstvím České republiky. Působí v oblasti populární a rockové hudby, zpívá česky a polsky. Nejčastěji v Česku a Polsku. V roce 2014 se umístila na třetím místě v...
Ben Cristovao je zpěvák, tanečník, hudební skladatel, textař, moderátor a herec česko-angolského původu. Do širokého podvědomí lidí se dostal díky soutěži Česko Slovenská Superstar, ve které skončil v roce 2009 na 7. místě.
Slovenská rocková kapela
Historie kapely sahá až do roku 1996, kdy se spolužáci z ústeckého gymplu Jugi (Tomáš Staněk) a dvojčata Petr a Pavel Vrzákovi začínají potkávat na zkouškách ve sklepě u Vrzáků doma. Další roky jsou ve znamení personálních...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Šternberk

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šternberský kopec

Restaurant a Pension u Hradu Ĺ ternberkĹ ternberk (609 metrů)

Na JamajceĹ ternberk (2.8 km)

SelskĂ˝ DvĹŻrĹ tÄ›pánov (5.7 km)