Moravské divadlo na Floře - Dětský den

Moravské divadlo na Floře - Dětský den

Adresa:

Olomouc, Wolkerova 37/17

Termín: 30.5.2021

30květen neděle 10:00

Žánr: divadloděti rodina show baletní dílna open air letní scéna Moravské divadlo Olomouc


30. 5.  Dětský den - Divadlo D5 Praha: Čtyřlístek a talisman moci, klaunská show, kouzelnická show, baletní dílna ad. (od 10 hodin)

Vynucený půst se chýlí ke konci. Umělci Moravského divadla chtějí co nejdříve vynahradit divákům to, co jim protiepidemická opatření upírala řadu měsíců – zážitek z živého představení. Na Výstavišti Flora vyroste open-air scéna a na ní se celý měsíc budou střídat soubory činohry, baletu a opery a operety s pozvanými hosty. Dojde také na několik premiér, koncerty a pohádky. Projekt Moravské divadlo na Floře odstartuje 29. května, před začátkem léta čeká herce také další část Kočování po Olomouckém kraji.

Vstupenky na představení z programu Moravské divadlo na Floře bude možné zakoupit od pátku 23. dubna na webu Moravského divadla. V návaznosti na protiepidemická opatření se na venkovní představení uvolní v první fázi předprodeje 120 vstupenek. V případě rozvolňování epidemické situace a vyprodání vstupenek budou posléze uvolněny do prodeje další vstupenky – v dalších fázích vždy po 100 vstupenkách. Při nákupu vstupenky na venkovní představení bude povinná e-mailová registrace. V případě zpřísnění situace a nutnosti omezit kapacitu areálu bude u vstupu na představení zohledněno datum zakoupení vstupenky v předprodeji a upřednostněni budou ti diváci, kteří si zakoupili vstupenky dříve.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Moravské divadlo na...

Hotel FloraOlomouc (338 metrů)

Apartmán FloraOlomouc (445 metrů)

Ubytovna MarieOlomouc (536 metrů)