Online workshop pro děti: Najdi svého vlastního hrdinu (v této době)!

Adresa:

Olomouc, online

Termín: 2.5.2021
Vstupné:

zdarma

2květen neděle 10:30

Žánr: festivaly


Úvodních 60 minut workshopu bude inspirováno cykličností prožívání, od hledání svého „domova“, místa v sobě, kde je nám nejpříjemněji, se přesuneme k dynamické části plné pohybu, her a radosti. Jako šťastní hrdinové vyrazíme do světa mezi ostatní, budeme si zkoušet způsoby komunikace skrze nejen slovo, ale i tělo a práci s detailem, pro kterou nám online prostor poskytuje ideální podmínky. Budeme výzkumníky ostatních hrdinů a budeme navazovat nová přátelství. Na závěr se vrátíme opět k sobě a objevíme své superschopnosti, najdeme to, v čem jsme jedineční, výjimeční, originální.

V závěru vytvoříme plakát superhrdiny, který začneme a doděláme sami po ukončení streamu. Poté dílo pošleme na e-mail eliska@afo.cz (Eliška Charvátová, koordinátorka AFO Junior), a pokud budete souhlasit, stane se součástí online výstavy AFO Junior.

Co potřebuji mít u sebe?
Něco na lehnutí na zem (deka, karimatka, polštář na sezení), oblečení na pohyb, papír, pastelky, časopisy, lepidlo, nůžky, nebo také barvičky, dostatek tekutin.

Lektorky: Kristýna Doubravová a Martina Brázdilová
Doporučený věk účastníků: 8–15 let
Maximální počet účastníků: 15
Délka workshopu: 90 minut včetně přestávky
Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4-Mmao48Q031iBl8usLqCkJENXsBtvgky66pqpLN1kNLZNQ/viewform?gxids=7628

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Online workshop pro...

Hotel AlleyOlomouc (130 metrů)

Pension KĹ™iváOlomouc (181 metrů)

Ubytovna MarieOlomouc (217 metrů)