Klášterní hudební slavnosti - Gadrew Way

Klášterní hudební slavnosti - Gadrew Way

Adresa:

Javorník, Tančírna v Račím údolí

Termín: 5.7.2021 v 20:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

250 Kč

5červenec pondělí 20:00

Žánr: festival hudební festival klasická hudba vážná hudba klášterní hudební slavnosti koncert

Umělci: Gadrew Way


Gabriela Vermelho je neběžnou osobností české hudební a divadelní scény. Je současně zpěvačkou, houslistkou, violistkou, hráčkou na kvinton, skladatelkou a herečkou, působí v oblasti klasické hudby, muzikálu, jazzu a rockové alternativy. S neobvyklým kvartetem v klasickém posazu a neklasické interpretaci představí program od Ravela k Elvisu Costellovi, od Piazzolly k židovským písním, od Fischera, a Nejtka až k Aleksandře Vrebalov. Zazní také vlastní skladby Gabriely Vermelho – drastický kabaret, rozvážný šanson, jímavé pohrávky, nečekaná spojení, strhující výraz a vždy přesné zasazení.

Gadrew Way je českým kvartetem, které tvoří čtyři dívky s klasickým hudebním vzděláním i praxí. Současně jsou členky předních českých orchestrů jako je např. Symfonický orchestr českého rozhlasu, Talichův komorní...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Javorník

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Klášterní hudební...

Penzion IsoldeJavornĂ­k (397 metrů)

Penzion ModrĂ˝ JelenVidnava (13.3 km)

Apartmány - Vidnava RadniÄŤnĂ­ 6Vidnava (13.4 km)