Přejít na stránky Ticketpro.cz

Letní Letná na cestách: Paolo Nani - The Letter

Adresa:

Olomouc

Termín: 7.6.2012 9.6.2012

7čer - 9čer celý den

Žánr: ostatní akce


Jedním z mnoha (některé hraje i s dalšími uměleckými kolegy) je jeho sólové představení „Dopis“.Představení beze slov, které vás rozesměje a pobaví. Jednoduchý příběh o dopisu zahraje italský klaun a herec Paolo Nani 15 různými způsoby: například ve stylu westernu, němého filmu, hororu, bez rukou, opilý, pozpátku, překvapeně, sprostě, jako kouzelník a podobně. Všechny verze mají jedno společné - jsou plné humoru a neuvěřitelného mistrovství, co se dá beze slov vyjádřit. Silou představení je kontakt s diváky, který vyústí v řadu překvapení.

Představení získalo několik cen na mezinárodních festivalech – například The European Comedy Award ve Frankfurtu nebo v Itálii…

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Kulturní centra - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní Letná na...

Restaurace ARIGONEOlomouc (208 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (505 metrů)

Theatre HotelOlomouc (2.6 km)