Vojta Violinist (koncert)

Vojta Violinist (koncert)

Adresa:

Olomouc, Sokolská 7

Termín: 10.10.2020

10říjen sobota 18:00

Žánr: koncerty


Vojta Violinist je Šumavský rodák, co procestoval svět. Při poslechu jeho hudby cítíte, že našel domov především ve svém srdci… World music v kapele o jednom členu vás roztančí i dojme. Cítíte ty hory, řeky, vzdálené cesty i letícího sokola nad lesem.

Vojta používá looper a hraje na mnoho hudebních nástrojů, jako jsou didgeridoo, buzuki, bansuri flétna, cajon a další perkuse. Nástroj, který je téměř součástí jeho těla, jsou housle. Pro Vojtu je hudba prostorem, kde se může hluboce propojit a komunikovat jak sám se sebou, tak i s ostatními a s místy, kde se bariéry času a úsudku prolínají. Vojtův koncert je zážitek umělecký, relaxační, léčivý i extatický. Jaký bude ten váš? Přijďte si poslechnout hudbu lahodící všem smyslům a svobodně si zatančit na rytmy, které otevírají brány do jiných světů. :)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vojta Violinist (koncert)

Pension U JakubaOlomouc (100 metrů)

Apartmán Riegrova 11Olomouc (222 metrů)

Penzion Na HradÄ›Olomouc (428 metrů)