Koncert VojoDeyl, Daisy - MFO

Koncert VojoDeyl, Daisy - MFO

Adresa:

Olomouc, Horní nám. 424

Termín: 3.12.2020

3prosinec čtvrtek 18:00

Žánr: koncertyvážná hudba Olomouc


Kvůli aktuálním protiepidemickým opatřením jsme nuceni koncert Dua VojoDeyl a Daisy, který se měl konat v pondělí 26. 10. v Mozartově sále Moravské Filharmonie Olomouc, přesunout na pozdější termín. Pokud to situace dovolí (v což pěvně věříme), uskuteční se v tomto sále ve čtvrtek 3. 12. od 18:00. Umělci vzhledem k adventnímu období mírně upraví svůj repertoár, uslyšíme tedy také vánočně laděné písně.

Několik slov o DUN

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, z. s. pořádá každoročně Dny umění nevidomých na Moravě (DUN) – festival zrakově postižených umělců a souborů, jejichž jsou nevidomí a slabozrací rozhodujícími činiteli. Již od roku 1995 se koná v období jara a léta v mnoha městech Moravy.

Cílem festivalu je představit nejširší veřejnosti nadané zrakově postižené umělce a přesvědčit ji tak o tom, že nevidomý člověk má pouze ztížené zrakové možnosti, ale jinak je zcela schopen být nedílnou součástí společnosti. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert VojoDeyl, Daisy...

Hotel TrinityOlomouc (134 metrů)

Apartmán Riegrova 11Olomouc (151 metrů)

M&C ApartmányOlomouc (215 metrů)