Galerie Šantovka vás všechny srdečně zve do areálu FunParku Šantovka vedle našeho obchodně-společenského centra na tu největší pouť v Olomouci!

Po 4 týdny trvající zábava, kolotoče, dobroty, pivko a vínko... A každý víkend skvělá akce k tomu.

Vstupné je zdarma.

PROVOZNÍ DOBA KOLOTOČŮ:

Po - Pá: 15:00 - 22:00 hodin
So - Ne: 10:00 - 23:00 hodin

GulášFest 12. září

První víkend bude patřit všem milovníkům gulášů a pivka. Pro dobrou náladu zahraje kapela TURBO. Pro vítěze, tedy "autora" toho nejlepšího guláše máme připravenou odměnu ve výši 15.000,- Kč.

Burger Street Festival 18. - 20. září

Druhý víkend rozpálíme grily pro ty nejlepší grilované speciality. Do Olomouce opět zavítá oblíbený festival burgerů. Slibujeme, že bude z čeho vybírat a výborně si pochutnáte.

Vinaři na Šantovce 25. - 26. září

Třetí víkend přijedou ti nejlepší moravští vinaři představit Olomoučanům to nejlepší ze svých vinic. K tomu nám zahraje cimbálovka. Zajímavostí budou sommeliérské kurzy.

OctoberFest 1. - 3. října

Čtvrtý víkend bude patřit slavnostem piva. Těšit se můžete na tekutý chléb z místních pivovárků i velkých pivovarů. A hned několik překvapení k nám dorazí až z Bavorska! 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatováclavská pouť

Hotel LafayetteOlomouc (335 metrů)

Hotel AlleyOlomouc (402 metrů)

Pension KĹ™iváOlomouc (569 metrů)