Szidi Tobias & Band

Szidi Tobias & Band

Adresa:

Litovel, Náměstí Přemysla Otakara 753

Termín: 19.10.2020
Vstupné:

předprodej 300 Kč, na místě 350 Kč

19říjen pondělí 18:00

Žánr: koncerty


Slovenská zpěvačka a herečka maďarského původu Szidi Tobias patří k nejvýraznějším hudebním osobnostem zpívaného šansonu nejen na Slovensku, ale také v České republice. Umělecké charizma a specifické zabarvení hlasu jsou kombinací pro silný umělecký zážitek. Szidi Tobias pro svoje publikum koncertuje už několik let. Její umělecký přístup je příznačný svojí vyšperkovaností a citem pro spojení textu a hudby, s důrazem pro detail a zachycení okamžiku.

Každý její hudební počin je jakýmsi zpívaným divadlem s mimořádně silným důrazem na obsahovou složku. Proto v jejích písních nacházíme ideální spojení hudby a textu ve vynikajících interpretačních výkonech členů kapely Szidi Tobias & Band. Pro svoje publikum má Szidi v repertoáru skladby z autorské hudební dílny Milana Vyskočániho, ale převážnou část textů napsal Peter Lipovský. Koncert této jedinečné zpěvačky v doprovodu kapely můžete navštívit v pondělí 19. října od 18 hodin ve Velkém sále Záložny v Litovli. Vstupné v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč. Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Litovel.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Litovel

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Szidi Tobias & Band

Penzion U MlĂ˝naLitovel (243 metrů)

Hotel AldoUniÄŤov (8.7 km)

Penzion HorkaOlomouc (11.8 km)