Olympic

Olympic

Adresa:

Litovel, Náměstí Přemysla Otakara 753

Termín: 8.10.2020
Vstupné:

předprodej od 590 Kč

8říjen úterý 19:00

Žánr: koncerty


Skupina Olympic ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních čtyř alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků, Souhvězdí romantiků a Trilobit. Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény můžete navštívit ve středu 8. října od 19 hodin ve Velkém sále Záložny a samozřejmě že dojde i na největší hity. Ještě před tím, než se kapela začala jmenovat Olympic, nesla název Karkulka (KARlínský KULturní KAbaret).

Překřtěna byla svým prvním manažerem Josefem Smetákem podle klubu ve Spálené ulici: Olympik - s malou změnou na konci. Česká rocková, legendární skupina byla založena roku 1962 především jako doprovodná kapela zpěváků Josefa Laufera, Pavla Bobka, Mikiho Volka, Nadi Urbánkové, Yvonne Přenosilové a mnohých dalších. Skupina se osamostatnila roku 1965 a nastává její úspěšné období s hity Dej mi víc své lásky, Želva a Pták Rosomák. Kapela prošla mnoha změnami ve svém obsazení a baskytaristou Olympicu byl dva roky i Jiří Korn. Olympic zažíval během svého působení mnoho období. Střídala se léta, kdy fanoušci ztráceli o hudbu zájem a naopak, kdy skupina vyprodávala všechny své koncerty. Po roce 2000 se dostávají až do USA a Kanady, kde mají naplánované turné, které je pro velký úspěch prodlužováno. Česká rocková stálice, která je již více než 55 let na naší hudební scéně vydává stále nová CD a těší se velké oblibě u fanoušků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomoucký kraj Akce v obci Litovel

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Olympic

Penzion U MlĂ˝naLitovel (243 metrů)

Hotel AldoUniÄŤov (8.7 km)

Penzion HorkaOlomouc (11.8 km)