Urban Vibes: Glitchgoose

Urban Vibes: Glitchgoose

Adresa:

Olomouc, Jungmannova 3

Termín: 21.8.2020

21srpen pátek 16:00

Žánr: koncerty


Max Záruba vystupující jako GlitchGoose se již několik let pohybuje na poli alternativní klubové elektroniky. Jeho klubové sety kombinují minimalistické linky a temné beaty zaměřuje se ale také na pomalé downtempové sféry dubtechna a ambientu.

V poslední době se začína pouštět i do vlastních livesetů na syntetizátory, se kterými měl premiéru na showcase akci OkoloJeLed. Jako DJ začal působit během studií v Brně, kde hrál na místech jako ArtBar, Fléda, Vibe, Fórum:Praha, SKØG Urban Hub, Botanic nebo BLOKK. Vystoupil také jako support pro Extrawelt Live nebo Christiana Löfflera. Mimo Brno se objevil například v prostorách Autonomous Rog Factory v Lublani, v olomouckém klubu Metro nebo jako host projektu Temně či Explicit. Mimo jiné pracuje na Radiu Wave a je také úzce spojen s Radiem R, kde zastává funkci programového dramaturga.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Urban Vibes: Glitchgoose

Theatre HotelOlomouc (761 metrů)

Restaurace ARIGONEOlomouc (1 629 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (1 913 metrů)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?