Pro-Pain / Olomouc / Palouček před Sklubem

Pro-Pain / Olomouc / Palouček před Sklubem

Adresa:

Olomouc, Tř. 17 listopadu 43

Termín: 29.8.2020
Vstupné:

390 Kč

29srpen sobota 19:00

Žánr: koncertyGroove metal Thrash metal Hardcore letní koncert

Umělci: Pro-Pain


Až z New Yorku za námi na závěr léta přiletí kapela Pro-Pain! Žánrově se řadí na pomezí hardcore punku, groove metalu a thrash metalu a letošním rokem slaví 29. výročí společného hraní. V čele kapely stojí zpěvák a basák Gary Meskil, který dal kapelu dohromady spolu s bubeníkem Danem Richardsonem. Oba tehdy společně působili v podobně žánrově zaměřené kapele Crumbsuckers. Na kontě mají prozatím na patnáct studiových alb, přičemž to poslední - Voice of Rebellion - vyšlo v roce 2015. Fanoušci proto s napětím očekávají nějaké nové kousky. Tak snad se jich brzo dočkáme.

Na paloučku před Sklubem nás navštíví v sobotu 29. srpna.

Otevření: 16:00

Agresivní, vášnivý, dotažený a poctivý – takový je hardcore pionýrů tohoto žánru, newyorské kapely Pro-Pain. Od vydání svého drtivého debutového alba “Foul Taste Of Freedom“ se Pro-Pain stali základní složkou jídelníčku...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Olomouc Akce v obci Olomouc

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pro-Pain / Olomouc /...

Restaurace ARIGONEOlomouc (560 metrů)

Theresian Hotel & SpaOlomouc (964 metrů)

Theatre HotelOlomouc (1 829 metrů)